Online Doktor » Manşet » Göz Altı Torbalarına Bitkisel Çözüm

Göz Altı Torbalarına Bitkisel Çözüm

Göz Altı Torbalarına Bitkisel Çözüm


Stres, uzun süre çalışmak, uykusuz kalmak, uzun süre televizyon seyretmek, gibi sebepler oluşabilen göz altı torbalarından kurtulmak için bitkisel yolları deneyebilirsiniz.

Stres, uzun süre çalışmak, uykusuz kalmak, uzun süre televizyon seyretmek, saatlerce bilgisayara bakmak gibi sebepler oluşabilen göz altı torbalarından kurtulmak için bitkisel yolları deneyebilirsiniz.

Bu torbaccıklar göz çevresindeki kasların arasında bulunan yağ bezelerinin üzerindeki bağ dokusu ve derinin gevşemesi sonucunda oluşur.,
*Bir tutam gül yaprağını yarım litre kaynayan suya ekleyin ve çay demler gibi demlenmeye bırakın.

Bir buz kalıbına doldurup donmasını sağlayın. Buz kalıplarını bir tülbent yardımıyla göz çevrenizde gezdirin.Her gün düzenli olarak uygulayın.

*iki çay fincanı kaynar suya 2 çorba kaşığı fındık yaprağı ekleyin ve 15 dakika demlendirin.

süzüp dolapta soğutun. 2 parça pamuğu bu çaya batırıp fazla suyunu sıkıp göz kapaklarınızın üzerine yerleştirin ve 10 dakika bekletip yüzünüzü yıkayın.

*bir demet maydanozu öğütün 300 gram süt ekleyip pişirin.süzün ve balla tatlandırıp, günde 5 kere 1 çorba kaşığı için.

*bir patatesi rendeleyip suyunu sıkın ve badem yağı ve 1 tatlı kaşığı kahve ekleyip karıştırın. Karışımı tülbende koyun ve soğumuş çaya batırarak göz altlarınıza gezdirin.

*iki çay kaşığı rendelenmiş salatalığa 1 çay kaşığı süt tozu ekleyin ve göz çevrenize , göz kapaklarınıza sürüp 10 dakika bekletin. Yıkayın.

*bir çay bardağı kaynar suya 1 kahve kaşığı çay ve 1 kahve kaşığı nane ekleyin. 5 dakika demlendirin. Süzün. Bardakta kalan posayı gazlı beze veya tülbende koyup gözlerinize gezdirin.

 gz alti torbalarina karsi dogal tedaviler, göz altı torbalarına bitkisel çözüm, göz altı torbaları için bitkisel çözüm, göz altı torbalarına kesin çözüm, gozalti torbalarina bitkisel çözüm, Göz altı torbaları için bitkisel tedavi, göz altı torbalarına çözüm, göz altı torbaları bitkisel çözüm, göz torbalarina bitkisel çözüm, göz altı şişlikleri için bitkisel çözüm

Leave a Comment

© 2013 Site içerisinde yer alan yazılan izin almadan hiçbir yerde yayınlanamaz. Online Doktor

Scroll to top